SERVE.CZ – IHNED


SERVE.CZ – IHNED, ZDE LZE ZÍSKAT HLEDANÉ NUTNÉ INFORMACE V PRAZE. KAŽDÉ POPTÁVCE, VYHLEDÁ OPTIMÁLNÍ NABÍDKU, NA CELÉM INTERNETU. ZDARMA JE ZDE I DOTOVANÝ, ZISKOVÝ PROGRAM KONTAKTNÍ TYPOLOGIE FOX MIX, 55 000 VZORŮ A GRIFŮ ZNAČKY RAY FOX CHRÁNĚNÉ V EU. JE UŽ PRO VYBRANÉ FIRMY A OSOBY, DLE SCHOPNOSTÍ A MOŽNOSTÍ V ZADÁNÍ.

______________________________________________________________________________________

Služba obecně prospěšná, SERVE.CZ – plus AI, je informační program FOX MIX, zisková kontaktní typologie která vyhledává lepší šance i finanční psychologii, dle napsaných zájmů, schopností, možností i souvislostí okolností. ZÍSKÁVAT zde lze lepší kontakty: čas, partnery, přátele, prostředky pohodu dle Vašeho zadání. Zde je informatika Vaší službou, nadějí, už bez uvedení firmy, jména, adres, nebo dat.

AI- ARTIFICIAL INTELLIGENCE, fenomén umělé inteligence nežádá jméno, data, pro lepší rychlá řešení. Programu stačí, napsat jen oblast zájmu, kvalifikaci i praxi, městskou část, krátký popis potřeb, zde na kontaktní formulář. Cíl je nález, výběr optima, lidé či firmy nejvhodnější k Vaší spolupráci. Sledovanost www je u PC 25%, ale 75% na mobilech. Všem jejich typům i OS, zde formátem vyhovíme.

PŘEDNOST MÁ KAŽDÝ, jen dle pozic, svých schopností i možností, investic úsilí. Je jen na zájmu uživatele zda nějakou formou INFO, snahou či jinak službu nějak podporuje. Pak jde ale, vždycky jenom, o právní vztah pouze mezi jednotlivými osobami bez právní subjektivity i klubovým stylem. Podpora programu FOX MIX, jde vždycky jenom na jeho rychlý vývoj a rozvoj jako služby obecně prospěšné.

INFORMACE PŘEDEVŠÍM mají i svoji cenu, často cenu života. Úmysl, záměr a cíl, je ihned změnit, nefunkční a iracionální způsoby myšlení i jednání v opak, dále už dodržením i optimálních zásad na míru stanovených programem FOX MIX vč.AI. Je to nutná SOCIÁLNÍ ANDRAGOGIKA, pomoc lepší VIP doménou vlivu, zisku. Vše je i znamení nebo více informace. Jde o to, co jak komu lze či nelze vysvětlit.

ZDE jde o sběr faktů, tedy také o to, s jakou vírou k faktu, lépe chápat cizí lži, co kdo proč jak, svým jednáním sleduje. Program FOX MIX doporučí výběr děl, jako například kniha ŠUM, autoři Daniel Kahneman, Olivier Sibony, Cass R. Sunstein, o chybách v lidském úsudku- nebo NOVÉ ZBRANĚ VLIVU, autor Robert B. Cialdini, psychologie, přesvědčování i v online světě. Jsme MOBIL NET KLUB, přátel zisku.

KRIZE jsou též častější příležitostí pro informované logiky, realisty, pragmatiky či skeptiky a cyniky. S legislativní nejistotou, je možné už cokoli, větší riziko ale bývá hlavně lidský faktor. Nacházíme skryté demagogie, dezinformace, nebo mediální masáže, manipulace, populizmus, klam reklam všude tam, kde je už spravedlnost jenom výhodnost, ostražitost. Zde vždycky dáme pragmaticky ILUZI HNED STOP.